• DROPSHIPPING

DROPSHIPPING to model prowadzenia sprzedaży internetowej, w którym hurtownia przejmuję obsługę realizacji zamówień i wysyłkę towaru do Klienta. Nie ponosisz kosztów magazynowania i ryzyka zatowarowania sklepu, kradzieży i innych zdarzeń.

Otwórz własny sklep internetowy szybko, łatwo i wygodnie. Otrzymasz gotowe opisy produktów, zdjęcia i tytuły, następnie ustalasz swoją marże i możesz wystartować w internecie. Najszybszym sposobem jest wystartowanie na portalach marketplace typu: Allegro, Erli, Arena, Amazon, Shopee itd... 

NIGDZIE TEGO NIE DOSTANIESZ  - Specjalne zdjęcia i nazwy tytułów tysiąca produktów pod pozyjonowanie Allegro i nie tylko (utworzone przez copywriterów z fraz najczęściej kupowanych produktów) - dzięki temu zaraz po wystawieniu aukcji jest ona możliwa do wyszukania dla klientów (sukcesywanie powiększamy taką bazę produktów obserwując duże wzrosty sprzedaży u klientów).
Oczywiście każdy może zmienić zarówno zjęcie, tytuł jak i opis na swoje według swojego uznania.

Dodatkowo produkty w naszej hurtowni ułożone są w identyczne kategorie jak na platformie co pozwoli na bezbłedne i szybkie wystawienie aukcji w odpowiednich kategoriach Allegro i błyskawiczne efekty sprzedażowe.


1.jpg

2.jpg

dropshippin-erotyka.png


Nasze gotowe integracje XML - sprawdż tutaj


Więcej pytań i odpowiedzić w zakładce FAQ5.png 8.png 6.png 7.png

Teraz-inwestujesz-w-swoj-sklep-bez-ograniczen-1-.png

  • W hurtowni produkty dla dorosłych

 Potwierdzam że mam ukończone 18 lat