Jesteśmy przekonani, że marki Satisfyer tak naprawdę nie trzeba nikomu przedstawiać. Lider rynku gadżetów erotycznych, którego produkty dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie. O jakości marki świadczy przede wszystkim duże grono zadowolonych klientów, ale także wyróżnienie jej aż 287 międzynarodowymi nagrodami.

Satisfyer na dobre zagościł również w naszym kraju, gdzie podbija serca użytkowników swoimi wyjątkowymi produktami. Dbałość o jakość wykonania, wyjątkowy design i bogactwo oferty produktowej sprawia, iż każdy jest w stanie odnaleźć coś specjalnie dla siebie, a marka rośnie w siłę dzięki poleceniom zadowolonych klientów. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o flagowym produkcie, czyli 'pingwinie', który stał się numerem jeden wśród zakupowanych masażerów dając marce jeszcze większą rozpoznawalność w Polsce.

Firma Satisfyer stale się rozwija i każdego roku opracowuje ponad 200 produktów. Zrozumiałe zatem, iż kwestią czasu było wprowadzenie do oferty bielizny erotycznej. Tak właśnie się stało - Satisfyer wprowadził na rynek markę Penthouse, która urzeka swoją delikatnością i zmysłowością. Piękne wykończenia, seksowne kroje i wyjątkowe wzornictwo to główne atuty tej marki. Produkty wyróżniają się nie tylko jakością wykonania, ale również przystępną ceną. Ideą marki Penthouse jest zaoferowanie jak najlepszej jakości w cenie, która będzie dostępna dla każdego.

To już czas, abyś Ty również mógł zrozumieć fenomen tej marki - w naszej hurtowni znajdziesz pełną ofertę produktową firmy Penthouse. Zapoznaj się z oferowanymi przez nas produktami i zaufaj jakości, która przełoży się na zadowolenie Twoich klientów.