Satisfyer mówi nie jesiennej chandrze i wypuszcza na rynek kolorowe nowości. Producent znany z wyjątkowego designu i odważnych barw ponownie zachwycił swoimi produktami. Oczywiście wszystkie gadżety z nowej kolekcji możesz znaleźć w naszej hurtowni w super cenach, a my już opowiadamy Ci o nich trochę więcej.

  • Korek Analny Ilicious 1 - jest to smukły korek analny, o wielkości, która dobrze sprawdzi się dla osób początkujących. Posiada dwa silniczki, które działają aż w 12 trybach wibracji. Warto również zwrócić uwagę na jego stożkowy kształt, który z jednej strony stymuluje strefy analne, ale także zwiększa doznania podczas seksu czy zabaw solo. Jego solidna, szeroka podstawa pełni również funkcję uchwytu i zapewnia bezpieczne użytkowanie. Sterowany aplikacją Satisfyer Connect - która pozwala na sterowanie korkiem na odległość, a także na tworzenie własnych trybów wibracji. Poznaj również Korek Analny Ilicious 2 - w wersji z zaokrągloną główką.

  • Satisfyer Double Fun - to wibrator dla par, który został zaprojektowany tak, aby sprawiać przyjemność podczas seksu obojgu partnerom. Ma wbudowane dwa silniczki (umieszczone w każdej z końcówek), dzięki czemu masuje łechtaczkę i punkt G nie wymagając przy tym trzymania. Jego atutem jest również anatomiczny kształt, który umożliwia stosunek przy jednoczesnym użytkowaniu gadżetu. Sterowany pilotem, który jest dołączony w zestawie lub aplikacją Satisfyer Connect.

  • Satisfyer Twirling Joy - zachwyca swoim wzornictwem, ale uwielbiany jest przede wszystkim za wiele możliwości stymulacji, które oferuje. Jego sekretem jest mała, obrotowa końcówka, która świetnie sprawdza się przy stymulacji wszystkich stref erogennych. Wirująca końcówka, a także wibracje to przepis na prawdziwą satysfakcję. Sterowanie aplikacją Satisfyer Connect umożliwia zaprogramowanie własnych wibracji, nawet na podstawie dźwięków otoczenia.

  • Satisfyer Hot Lover - klasyczny króliczek w gorącym wydaniu. Wibrator posiada dwie wypustki masujące, a każda z nich ma swój oddzielny silniczek wibrujący. Jednak jeszcze jedna rzecz czyni go wyjątkowym - to możliwość rozgrzania go do temperatury 40oC. Ciepło wpływa pozytywnie na przepływ krwi w narządach płciowych, a także przyjemnie pobudza. Tryb i siłę wibracji można kontrolować za pomocą przycisków umieszczonych na produkcie lub za pomocą aplikacji Satisfyer, która umożliwia dopasowanie programu do potrzeb i nastroju.


Sprawdź naszą wyjątkową ofertę promocyjną na produkty marki Satisfyer - wśród których znajdziesz opisane powyżej produkty.