Niewielki i poręczny gadżet, który bez problemu zmieści się w nocnej szafce, a nawet w torebce. Tak w skrócie możemy opisać mini wibrator, jednocześnie podkreślając przy tym jego zalety. Niewielkie wymiary, a także stylowy wygląd sprawia, iż produkt nie rzuca się w oczy, a przez to nie wywołuje kontrowersji. Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie tak dyskretnego produktu, który można mieć zawsze przy sobie.

W naszej hurtowni znajdziesz świetne mini wibratory, które pokochają Twoi klienci. Wykonane z silikonu medycznego, który jest bardzo miły i przyjemny w dotyku (swoją strukturą przypomina jedwab). Posiadający 10 trybów wibracji, pozostając przy tym cichym i dyskretnym. Dzięki swojemu rozmiarowi jest poręczny i wygodny w użyciu. Świetnie sprawdzi się zarówno do zabaw solo, jak i w duecie - również tych pod prysznicem, ponieważ jest to produkt wodoodporny. Nie można również nie wspomnieć o bardzo eleganckim designie, który sprawia, iż wibrator staje się przyjemnym dla oka dodatkiem.

Ostatnią zaletą o której warto wspomnieć jest jego niewygórowana cena. Przekonaj się, że mini wibrator stanie się ulubieńcem wielu Twoich klientów. Koniecznie sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy.