5.png 8.png 6.png 7.png
  • Wibrator króliczek wielofunkcyjny Marc Dorcel G-STORMER

Zaloguj aby zobaczyć ceny
Wpisz swój e-mail
Dostępność Brak towaru
EAN 3700436071946

Marc Dorcel i jego pierwszy króliczek w formie pulsatora. Powstał jako fuzja dwóch zabawek - Dorcel Expert G Rabbit i Dorcel G-Stromer. Podobnie jak poprzednicy ma dwa ciche,mocne silniczki.

Dorcel Rabbit Stormer G to dosłownie 3w1 - łączy w sobie wibrującą wypustkę do stymulacji łechtaczki, zakrzywione zakończenie w zarysie kulki asygnowane jest do starannego i punktowego stymulowania punktu G, a także pulsator z efektem tam i z powrotem.

Pierwszy z silniczków odpowiedzialny jest za wibracje wypustki w postaci króliczych uszu, a dzięki 10 trybom wibracji zapewni intensywną stymulację łechtaczki i niezapomniane wrażenia.

Drugi silniczek opowiada za ruch w przód i tył, który będzie stymulował pochwę jak podczas konwencjonalnego seksu. Ten specjalny silnik zagwarantuje ruch w 7 trybach intensywności.

UWAGA: bo przy maksymalnej mocy Dorcel Rabbit Stormer G zagwarantuje do 1500 ruchów na minutę :)

Uwieńczeniem całości jest lekko zakrzywiona rączka dzięki temu można lepiej uchwycić zabawkę. Sterowanie odbywa się przy pomocy trzech przycisków - start, a także przyciski do powiększania albo zmniejszania intensywności silników. Czas używania gadżetu po pełnym naładowaniu to ok. 1 godziny, a czas ładowania waha się w granicach dwóch godzin - ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB.

Polecamy do jego nawilżenia stosować lubrykanty na bazie wody - inne mogą uszkodzić materiał zabawki.

Higiena

Gadżet jest wodoodporny, można go myć w wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego lub wykorzystać w tym celu specjalnego środka przeznaczonego do czyszczenia gadżetów erotycznych.

Cechy technologiczne:

- Długość całkowita: 235mm
- Średnica: 39mm
- Materiał: silikon
- Zabawka ładowana jest za pomocą kabla USB.

- Pełne naładowanie: 2 godziny
- Czas użytkowania: do 1 godziny
- Odporny na zachlapania

  • W hurtowni produkty dla dorosłych

 Potwierdzam że mam ukończone 18 lat