5.png 8.png 6.png 7.png
  • ORAL SEX MASTURBATOR CUP LETEN

Zaloguj aby zobaczyć ceny
Dostępność Mało
EAN 6920995495565
Oto niesamowity masturbator - usta służący do seksu oralnego, dzięki któremu szybko zapomnisz jak się nazywasz i gdzie jesteś !
Najważniejszą z tych cech jest powalający realizm w doznaniach. Idealnie imituje kobiece usta. Wnętrze zabawki doskonale odwzorowuje kobiece gardło. Sex zabawka ma miękki jak aksamit język i liczne żłobienia. Jego wnętrze wykonane zostało z bezpiecznego silikonu klasy medycznej.

Kolejną cechą Leten SM350 jest to, że zawiera funkcję grzania, dzięki czemu możesz poczuć ciepło prawdziwych ust na całej długości swojego penisa. Temperatura masturbatora może wynieść nawet 40 °C.

Oprócz tego masturbator oferuje 7 programów wibracyjnych, 3 tryby prędkości i 10 programów turbo, gotowych wstrząsnąć światem Twoich doznań erotycznych i doprowadzić do wybuchowych orgazmów.

Masturbator Leten posiada także funkcję odtwarzania "jęków rozkoszy", dzięki której możesz zanurzyć się w fali płynących doznań.

Prosty panel sterowania - możesz zmieniać funkcje naciskając przyciski na górze i przygotować się do niesamowitej sesji oralnej.

Masturbator zasilany jest akumulatorem ładowanym załaconym do gadżetu kablem USB.
  • W hurtowni produkty dla dorosłych

 Potwierdzam że mam ukończone 18 lat